vestuvs

Nenumaldomai artėja svarbi šventė Jūsų gyvenime...Ieškote banketinės salės Vilniuje...

Restoranas „TORES BRAVORAS“ – puikus pasirinkimas! Čia Jus nustebins natūrali Pavilnių regioninio parko aplinka, paukščių čiulbėjimas, gardus maistas ir malonus aptarnavimas. Ir dar – juk BRAVORAS – tai vieta, kurioje gaminamas alus! Jau daugiau kaip metus čia verdamas 4 rūšių nefiltruotas gyvas alus - šviesusis, kvietinis, medaus ir raudonas. Į sveikatą su puta!

Banketai Vilniuje „TORES BRAVORAS“ restorane - tai išties ypatinga vieta Jūsų šventei!

Restorane „TORES BRAVORAS“ yra 3 banketinės salės, kurias galite rinktis pagal šventės pobūdį ar svečių skaičių:

  • Viršutinė didžioji banketinė salė, kurioje banketui priimsime apie 50 svečių tiek prie vieno ilgo stalo, tiek prie atskirų staliukų. Furšeto atveju priimame iki 150 svečių.
  • Viršutinė baltoji banketinė salė su atskira terasa, kurioje priimsime apie 50 svečių.
  • Apatinė banketinė salė su atskira terasa. Joje tiek banketui, tiek furšetui priimsime apie 30 svečių.

 

Restoranas „TORES BRAVORAS“ siūlo tik šviežią ir kokybišką maistą. Vietoje yra kepama šviesi kvietinė - ruginė duona, burnoje tirpstantis, visų pamėgtas sūrio pyragas, rūkoma skumbrė ir kiaulienos šonkauliukai, gaminamos karšto rūkymo skumbrės ir saulėje džiovintų pomidorų užtepėlės, vištienos kepenėlių paštetas.

Jūsų ypatingoms šventėms siūlome platų įvairių užkandžių asortimentą, vietoje gaminamus vyniotinius, salotas, karštus patiekalus. Nuolatinių lankytojų labiausiai mėgstami - anties filė su keptu ananasu, raudonajame vyne virta kriauše ir paryžietiškom bulvytėm; sterko filė su sūrio gratinu, pomidorų - šviežio baziliko kapotiniu ir špinatų padažu; jautienos didkepsnis su keptomis daržovėmis ir pipiriniu padažu; vištienos kepsnys su apelsininiu padažu, basmati ryžiais ir saulėgrąžų daigų salotomis. Patikėkite - geriausi ir džiaugsmingiausi banketai Vilniuje rengiami pas mus!

Restoranas „TORES BRAVORAS“ – puikus banketinės salės Vilniuje pasirinkimas!

Čia Jūsų banketai taps ypatingi! Kam švęsti kitur – švęskite restorane „TORES BRAVORAS“!

Skambinkite mums: 370 655 3 2626,

arba rašykite:

 

Share on Google+

Apie mus

„TORES BRAVORAS” – tai ne tik restoranas Vilniuje, ramioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Tai vieta, kurioje gimsta nuostabus ir taip visų mėgstamas gėrimas - alus! Šiuo metu čia verdamas 4 rūšių gyvas nefiltruotas alus - šviesus, medaus, raudonas ir kalėdinis. Į sveikatą!

Daugiau >

Kontaktai

Gurių gatvė 10, Vilnius (Pavilnys)
Tel. +370 640 12277 - staliukų rezervacija, +370 655 32626 - banketai, furšetai
El. paštas restoranas@toresbravoras.lt‎

Daugiau >

Naujienos

Statėme, lipdėme, mūrijome ir štai - grilis išvydo dienos šviesą! Kviečiame apsilankyti ir paragauti griliaus patiekalų. O skonių fiestą burnoje vainikuos mūsų gamybos... Daugiau >

Žemėlapis

© Tores Bravoras 2014. Visos teisės saugomos. Sukurta www.inspire.lt