vestuvs

Nenumaldomai artėja svarbi šventė Jūsų gyvenime...Ieškote banketinės salės Vilniuje...

Restoranas „TORES BRAVORAS“ – puikus pasirinkimas! Čia Jus nustebins natūrali Pavilnių regioninio parko aplinka, paukščių čiulbėjimas, gardus maistas ir malonus aptarnavimas. Ir dar – juk BRAVORAS – tai vieta, kurioje gimsta nepaprasto skonio nefiltruotas gyvas alus! Į sveikatą su puta!

Banketai Vilniuje „TORES BRAVORAS“ restorane - tai išties ypatinga vieta Jūsų šventei!

Restorane „TORES BRAVORAS“ yra 3 banketinės salės, kurias galite rinktis pagal šventės pobūdį ar svečių skaičių:

  • Viršutinė didžioji banketinė salė, kurioje banketui priimsime apie 50 svečių tiek prie vieno ilgo stalo, tiek prie atskirų staliukų. Furšeto atveju priimame iki 150 svečių.
  • Viršutinė baltoji banketinė salė su atskira terasa, kurioje priimsime apie 50 svečių. Furšeto atveju apie 70 svečių.
  • Apatinė banketinė salė su atskira terasa. Joje tiek banketui, tiek furšetui priimsime apie 30 svečių.

 

Restoranas „TORES BRAVORAS“ siūlo tik šviežią ir kokybišką maistą. Vietoje yra kepama kvietinė - ruginė duona, burnoje tirpstantis, visų pamėgtas sūrio pyragas, rūkoma skumbrė, gaminamos karšto rūkymo skumbrės ir saulėje džiovintų pomidorų užtepėlės.

Jūsų ypatingoms šventėms siūlome platų įvairių užkandžių asortimentą, vietoje gaminamus vyniotinius, salotas, karštus patiekalus. Nuolatinių lankytojų labiausiai mėgstami - anties filė su keptu obuoliu, bulvių laiveliais ir bruknių-cinamono padažu; brandintos jautienos didkepsnis su keptomis daržovėmis ir žaliuoju sviestu; vištienos kepsnys su tailandietišku kario padažu, bulvėmis, morkomis ir šparaginėmis pupelėmis. Patikėkite - geriausi ir džiaugsmingiausi banketai Vilniuje rengiami pas mus!

Restoranas „TORES BRAVORAS“ – puikus banketinės salės Vilniuje pasirinkimas!

Čia Jūsų banketai taps ypatingi! Kam švęsti kitur – švęskite restorane „TORES BRAVORAS“!

Skambinkite mums: 370 655 3 2626,

arba rašykite:

 

Share on Google+

Apie mus

„TORES BRAVORAS” – tai ne tik restoranas Vilniuje, ramioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Tai vieta, kurioje gimsta nuostabus ir taip visų mėgstamas gėrimas - alus! Šiuo metu čia verdamas 2 rūšių gyvas nefiltruotas alus - šviesus ir tamsus. Į sveikatą!

Daugiau >

Kontaktai

Naujienos

Žemėlapis

© Tores Bravoras 2014. Visos teisės saugomos. Sukurta www.inspire.lt