Tores 004

Jei norite pabėgti iš miesto šurmulio – atvažiuokite pas mus! Restoranas Vilniuje „TORES BRAVORAS“ - tai unikali ir išskirtinė vieta, kurioje galėsite pasigėrėti nuostabia ir ramia gamtos aplinka, pasimėgauti patyrusio aludario gaminamu gyvu alumi. Savo svečiams siūlome gaivų orą, miško teikiamą ramumą, skanų maistą ir malonų aptarnavimą. Vasarą grynu oru ir žaluma mėgaukitės lauko terasose, žiemą ilsėkitės prie jaukaus židinio. Restoranas „TORES BRAVORAS“ yra vos keli kilometrai nuo Vilniaus rotušės, kuri yra viena svarbiausių sostinės politinį, visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą reprezentuojančių įstaigų, Vilniaus miesto simbolis.

„TORES BRAVORAS” – tai ne tik restoranas Vilniuje, ramioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Tai vieta, kurioje gimsta nuostabus ir taip visų mėgstamas gėrimas - alus! Šiuo metu čia verdamas gyvas nefiltruotas alus. Į sveikatą!

Restoranas „TORES BRAVORAS“ didžiuojasi vietoje gaminamais patiekalais. Čia yra kepama kvietinė - ruginė duona, rūkoma skumbrė, gaminamos karšto rūkymo skumbrės ir saulėje džiovintų pomidorų užtepėlės. O aluje virta ir vėliau karamelizuota karka su troškintais kopūstais ir krienų padažu nustebina net visko ragavusius gurmanus. Dažnai girdime – tokios skanios karkos gyvenime nesu valgęs! Smaližiams - burnoje tirpstantis, visų pamėgtas sūrio pyragas su braškių užpilu ar „Napoleonas“ su bruknių uogiene.

Darbo dienomis, išskyrus šventes, nuo 11 iki 15 val. siūlome dienos pietus. Kasdieną – soti sriuba ir salotos / karštas patiekalas, pietaujančius vaišiname vandeniu su citrina, o kava arba arbata Jums kainuos tik 40 Cnt!

Nemokama automobilių aikštelė talpina apie 30 automobilių.

„TORES BRAVORAS“ - išties išskirtinis restoranas Vilniuje!

Laukiame Jūsų!

 

Restoranas Vilniuje „TORES BRAVORAS" – tai:

Geriausia vestuvių vieta

Jaukios banketinės salės

Šauniausi gimtadienių banketai

Be to :

Organizuojame ir kitas šeimos šventes, įmonių vakarėlius, konferencijas, verslo, gedulingus pietus

Darbo dienomis siūlome dienos pietus

Didelės terasos ir trys atskiros salės restorano viduje

Vietoje verdamas gyvas alus

Staliukų rezervavimas - 8 640 12277

Pobūvių organizavimas - 8 655 32626 (darbo dienomis)

 

 

 

 

 

 

Share on Google+

Apie mus

„TORES BRAVORAS” – tai ne tik restoranas Vilniuje, ramioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Tai vieta, kurioje gimsta nuostabus ir taip visų mėgstamas gėrimas - alus! Šiuo metu čia verdamas 2 rūšių gyvas nefiltruotas alus - šviesus ir tamsus. Į sveikatą!

Daugiau >

Kontaktai

Naujienos

Žemėlapis

© Tores Bravoras 2014. Visos teisės saugomos. Sukurta www.inspire.lt