Tores 004

„Tores Bravoras“ – restoranas šalia Pavilnių regioninio parko. Medžiais kvepiančioje gamtos apsuptyje pasitinkanti vieta vasarą džiugina trimis terasomis, iš kurių atsiveria kerintis vaizdas į mišką. Mūsų restoranas – vieta šeimai, draugams, vestuvėms, vakarėliui ar tiesiog gardiems pietums kasdien.

 

„Tores Bravoras“ didžiuojasi vietoje gaminamais patiekalais: čia kepama kvietinė-ruginė duona, gaminamos karšto rūkymo skumbrės ir saulėje džiovintų pomidorų užtepėlės. O aluje virta ir vėliau karamelizuota karka su troškintais kopūstais bei krienų padažu be žado palieka net išrankiausius gurmanus. Desertui – burnoje tirpstantis sūrio pyragas su braškių užpilu ar „Napoleonas“ su bruknių uogiene. Ištroškusiems įpilsime mūsų bravore verdamo gyvo nefiltruoto alaus.

 

Darbo dienomis nuo 11 iki 15 val. siūlome dienos pietus, o nemokama restorano automobilių aikštelė talpina apie 30 automobilių.

 

Ieškote erdvės banketui, furšetui ar kitai svarbiai šventei? Restoranas „Tores Bravoras“ – taikliausias pasirinkimas. Čia Jus pasitinka neprilygstama Pavilnių regioninio parko aplinka, lauko terasos, gardus maistas ir nepriekaištingas aptarnavimas. Maža to, mūsų bravoras – vieta, kurioje gimsta unikalaus skonio nefiltruotas gyvas alus.

 

Restoranas Vilniuje Tores Bravoras:

Geriausia vestuvių vieta

Jaukios banketinės salės

Šauniausi gimtadienių banketai

Taip pat organizuojame ir kitas šeimos šventes, įmonių vakarėlius, konferencijas, verslo, gedulingus pietus.

Darbo dienomis siūlome dienos pietus.

 

Staliukų rezervavimas: 8 640 12277

Pobūvių organizavimas: 8 655 32626 (darbo dienomis)

 

 

 

 

 

 

Share on Google+

Apie mus

„Tores Bravoras“ – restoranas nuošalioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Medžiais kvepiančioje gamtos apsuptyje pasitinkanti vieta vasarą džiugina trimis terasomis, iš kurių atsiveria kerintis vaizdas į mišką.

Daugiau >

Kontaktai

Naujienos

Žemėlapis

© Tores Bravoras 2014. Visos teisės saugomos. Sukurta www.inspire.lt