Tores 004

Jei norite pabėgti iš miesto šurmulio – atvažiuokite pas mus! Naujas restoranas Vilniuje „TORES BRAVORAS“ - tai unikali ir išskirtinė vieta, kurioje galėsite pasigėrėti nuostabia ir ramia gamtos aplinka, pasimėgauti patyrusio aludario gaminamu gyvu alumi. Savo svečiams siūlome gaivų orą, miško teikiamą ramumą, skanų maistą ir malonų aptarnavimą. Vasarą grynu oru ir žaluma mėgaukitės lauko terasose, žiemą ilsėkitės prie jaukaus židinio. Restoranas „TORES BRAVORAS“ yra vos keli kilometrai nuo Vilniaus rotušės, kuri yra viena svarbiausių sostinės politinį, visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą reprezentuojančių įstaigų, Vilniaus miesto simbolis.

„TORES BRAVORAS” – tai ne tik restoranas Vilniuje, ramioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Tai vieta, kurioje gimsta nuostabus ir taip visų mėgstamas gėrimas - alus! Šiuo metu čia verdamas 4 rūšių gyvas nefiltruotas alus - šviesus, kvietinis, medaus ir raudonas. Į sveikatą!

Restoranas „TORES BRAVORAS“ didžiuojasi vietoje gaminamais patiekalais. Čia yra kepama šviesi kvietinė - ruginė duona, rūkoma skumbrė ir kiaulienos šonkauliukai, gaminamos karšto rūkymo skumbrės ir saulėje džiovintų pomidorų užtepėlės, vištienos kepenėlių paštetas. O aluje virta ir vėliau karamelizuota karka su troškintais kopūstais ir krienų padažu nustebina net visko ragavusius gurmanus. Dažnai girdime – tokios skanios karkos gyvenime nesu valgęs! Smaližiams - burnoje tirpstantis, visų pamėgtas sūrio pyragas su braškių užpilu, „Napoleonas“ su bruknių uogiene ar naminiai ledai su šokoladu ir sausainiais. Alaus (ir ne tik) mėgėjams aštrios pupelės su rūkyta šonine, Ciabatta burgeris su šonkauliukų mėsa ir jelapenais ar Tigrinės krevetės alaus tešloje. 

Darbo dienomis, išskyrus šventes, nuo 11 iki 15 val. siūlome dienos pietus. Kasdieną – soti sriuba ir antras patiekalas, pietaujančius vaišiname vandeniu su citrina, kava arba arbata.

Nemokama automobilių aikštelė talpina apie 30 automobilių.

„TORES BRAVORAS“ - išties išskirtinis restoranas Vilniuje!

Laukiame Jūsų !

 

Restoranas Vilniuje „TORES BRAVORAS" – tai:

Geriausia vestuvių vieta

Jaukios banketinės salės

Šauniausi gimtadienių banketai

Be to :

Organizuojame ir kitas šeimos šventes, įmonių vakarėlius, konferencijas, verslo, gedulingus pietus

Darbo dienomis siūlome dienos pietus

Didelės terasos ir trys atskiros salės restorano viduje

Vietoje verdamas gyvas alus

Staliukų rezervavimas - 8 640 12277

Pobūvių organizavimas - 8 655 32626 (darbo dienomis)

 

 

 

 

 

 

Share on Google+

Apie mus

„TORES BRAVORAS” – tai ne tik restoranas Vilniuje, ramioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Tai vieta, kurioje gimsta nuostabus ir taip visų mėgstamas gėrimas - alus! Šiuo metu čia verdamas 4 rūšių gyvas nefiltruotas alus - šviesus, medaus, raudonas ir kalėdinis. Į sveikatą!

Daugiau >

Kontaktai

Gurių gatvė 10, Vilnius (Pavilnys)
Tel. +370 640 12277 - staliukų rezervacija, +370 655 32626 - banketai, furšetai
El. paštas restoranas@toresbravoras.lt‎

Daugiau >

Naujienos

Statėme, lipdėme, mūrijome ir štai - grilis išvydo dienos šviesą! Kviečiame apsilankyti ir paragauti griliaus patiekalų. O skonių fiestą burnoje vainikuos mūsų gamybos... Daugiau >

Žemėlapis

© Tores Bravoras 2014. Visos teisės saugomos. Sukurta www.inspire.lt