vestuves2

                                                           

Restoranas  „TORES BRAVORAS“ - tai idealiausia vestuvių vieta Vilniuje!

Vestuvės yra viena įsimintiniausių  ir gražiausių švenčių mūsų gyvenime, todėl ir vestuvių vieta turėtų būti nepaprasta. Mūsų restoranas siūlo Jums skanų maistą, malonų aptarnavimą, bei romantišką  ir išskirtinio interjero aplinką. Restoranas „TORES BRAVORAS“ yra įsikūręs ramioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Čia galėsite pasimėgauti gamtos vaizdais, o Jūsų šventės nuotraukos bus įamžintos gražiuose peizažuose. Individualus požiūris į kiekvieną klientą pavers Jūsų šventę išties ypatinga. Restoranas  „TORES BRAVORAS“ - erdvi vestuvių vieta Vilniuje - nepakartojamai Jūsų šventei!

 

Restorane „TORES BRAVORAS“  yra  3 banketinės salės, kurias galite rinktis pagal šventės pobūdį  ar svečių skaičių.

  • Viršutinė didžioji salė, kurioje banketui priimsime apie 50 svečių tiek prie vieno ilgo stalo, tiek prie atskirų staliukų.  Furšeto atveju talpiname apie 150 svečių.
  • Viršutinė baltoji banketinė salė su atskira terasa,  kurioje telpa apie 50 svečių. Furšeto atveju iki 70 svečių.
  • Apatinė banketinė salė su atskira terasa. Joje tiek banketui, tiek furšetui priimsime apie 30 svečių.

 

Restoranas „TORES BRAVORAS“ siūlo tik šviežią ir kokybišką maistą. Jūsų ypatingoms šventėms siūlome platų įvairių užkandžių asortimentą, vietoje gaminamus vyniotinius, salotas, karštus patiekalus. Nuolatinių lankytojų labiausiai mėgstami - anties filė su keptu obuoliu, bulvių laiveliais ir bruknių-cinamono padažu; brandintos jautienos didkepsnis su keptomis daržovėmis ir žaliuoju sviestu; vištienos kepsnys su tailandietišku kario padažu, bulvėmis, morkomis ir šparaginėmis pupelėmis.JO kur dar vietoje verdamas nefiltruotas gyvas alus!

 

Restoranas „TORES BRAVORAS“ - nepamirštama Jūsų vestuvių vieta Vilniuje!

 

Skambinkite mums +370 655 3 2626,

arba rašykite  –

 

 

 
Share on Google+

Apie mus

„TORES BRAVORAS” – tai ne tik restoranas Vilniuje, ramioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Tai vieta, kurioje gimsta nuostabus ir taip visų mėgstamas gėrimas - alus! Šiuo metu čia verdamas 2 rūšių gyvas nefiltruotas alus - šviesus ir tamsus. Į sveikatą!

Daugiau >

Kontaktai

Naujienos

Žemėlapis

© Tores Bravoras 2014. Visos teisės saugomos. Sukurta www.inspire.lt